HIFU – spektakularny efekt bezinwazyjnego liftingu

Zatrzymanie procesu starzenia to marzenie niemal każdego z nas. I chociaż oczywiście nie da się osiągnąć tego w 100%, to można zrobić wiele, by skóra wyglądała młodziej. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie technologii HIFU. Na czym polega taki zabieg? Kiedy warto go stosować?

Na czym polega zabieg HIFU?

HIFU to skuteczny, a przy tym bezpieczny lifting skóry, który może obejmować obszar twarzy, jak i całego ciała. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie, które emituje skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków wykazujących działanie ujędrniające, wyszczuplające i odmładzające.

Technologia skupionych fal ultradźwiękowych HIFU sprawia, że na wybranym obszarze dochodzi do podgrzania i kontrolowanego uszkodzenia tkanek. Wywołuje to reakcję obronną, która doprowadza do zagęszczenia komórek.

Główne rezultaty zabiegu to lifting skóry, zmniejszenie wiotkości, redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności i poprawa owalu twarzy.

Kiedy warto wykorzystać technikę HIFU?

Kiedy przeglądając się w lustrze, widzimy pierwsze zmarszczki i skórę, która traci jędrność. Kiedy chcemy o siebie zadbać bez użycia botoksu. Dla każdego, kto oczekuje naturalnego efektu, wykorzystującego naturalne zdolności obronne organizmu.

Warto dodać, że zabieg HIFU jest bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji, może być stosowany przez cały rok.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu to osłabienie organizmu, aktywna opryszczka, choroby wątroby lub nerek, ciąża, miesiączka, anemia, choroby serca i wypełniacze skórne.

Metoda jest tak skuteczna, że po wykonaniu jednego zabiegu efekt utrzymuje się przez ok. dwa lata. Jest to najskuteczniejszy, bezinwazyjny zabieg liftingujący na świecie. Salon Piękności ORIENTAL jako jedyny w Opolu posiada najnowszej generacji sprzęt HIFU 4D.