Jak długo utrzymuje się efekt depilacji laserowej?

Nowoczesne sposoby usuwania owłosienia sprawiają, że proces ten jest szybki, bezbolesny i co ważne pozwala zachować dobre rezultaty na bardzo długi czas. Jedną z metod, którą warto wypróbować jest depilacja laserowa. Jak długo można cieszyć się dobrymi efektami? I jakie partie ciała można depilować?

Depilacja laserowa – na jak długo daje efekty?

Depilacja laserowa polega na serii zabiegów wykorzystujących laser nowej generacji. Celem każdego z nich jest osłabienie włosków, spowodowanie ich wypadnięcia, a także usunięcie całej cebulki włoska. Co ważne ilość zabiegów jest uzależniona przede wszystkim od organizmu człowieka, w tym od gospodarki hormonalnej, ilości i grubości włosków, a nawet od ich barwy.

Jak długo utrzymują się efekty depilacji laserowej?

W niektórych przypadkach brak owłosienia jest gwarantowany już na zawsze. Częściej jednak doskonały efekt utrzymuje się przez kilka lat. Po tym czasie konieczne jest przeprowadzenie depilacji przypominającej, która ponownie pozwala uzyskać gładką skórę. Utrzymywanie się dobrych efektów zależy jednak od indywidualnych uwarunkowań.

Depilacja laserowa – nasza oferta

Depilacja laserowa to nowoczesna i bardzo skuteczna metoda usuwania owłosienia. Właśnie dlatego znalazła się w ofercie naszego gabinetu. Klientki cenią ją przede wszystkim za bezbolesność, brak podrażnień i efekt gładkiej skóry.

Wykorzystywany podczas zabiegu laser posiada trzy systemy chłodzenia, dzięki czemu depilacja jest w pełni komfortowa. Dodatkowo możliwe jest zadbanie o niemal każdą partię ciała. Oferujemy depilację laserową np. bikini, górnej wargi, brodawek piersiowych, pach, przedramion, pośladków, brzucha, a także całych nóg.

Pracujemy na wysokiej klasie laserze diodowym, który na trwale usuwa włoski, a nie jak większość salonów na sprzęcie IPL, który jedynie usypia wzrost włosa. Laser diodowy uważany jest na całym świecie za najskuteczniejszy.

Jeśli więc chcesz cieszyć się gładką skórą przez długi czas, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty.