Zabiegi na ciało

ZABIEGI NA CIAŁO

Zabiegi pielęgnacyjne. Pojedyńcze zabiegi jak i zestawy zabiegów kosmetycznych tworzących rytuały pielęgnacyjno-relaksacyjne.

1) AJURWEDYJSKI ZABIEG NA PLECY I KRĘGOSŁUP z masażem himalajskim – pomaga odzyskać dobre samopoczucie fizyczne i umysłowe poprzez aktywację metabolizmu w całym organizmie. Masaż ten wzmacnia kręgosłup, redukuje ból, rozluźnia napięcia mięśniowe i przeciwdziała przyczynom ich powstawania.
Wykonywany jest na bazie naturalnych kosmetyków, w skład których wchodzi między innymi olej sezamowy, arnika, eukaliptus, rozmaryn, jałowiec, tymianek. W trakcie zabiegu wykonywany jest peeling pleców, a po masażu nakładane jest osmotyczne fango.
cena: 160 zł

2) BIOMASAŻ – to subtelny dotyk, wpływający nie tylko na ciało fizyczne, ale również na wszystkie poziomy ciał energetycznych człowieka. Masaż ten to sztuka, która pozwala harmonizować ciało, umysł i duszę.
cena: 60 zł – czas trwania: 30 minut
cena: 100 zł – czas trwania: 60 minut

Biomasaż jest sprawdzoną i potwierdzoną metodą która może pomóc w osiągnięciu i podtrzymaniu pozytywnego stanu naszego organizmu.
W rozluźnionym organizmie energia swobodnie przemieszcza się w kanałach energetycznych procentując dobrym samopoczuciem, radością i optymizmem.

Biomasaż jest unikalną formą terapii, która:

 • relaksuje i harmonizuje cały organizm
 • rozluźnia napięcia mięśniowe i odstresowuje
 • oczyszcza i udrażnia przepływ energii w czakrach i meridianach
 • porządkuje i oczyszcza aurę
 • odblokowuje stłumione emocje
 • odnawia siły witalne człowieka
 • odmładza skórę – wygładza zmarszczki
 • reguluje gospodarkę hormonalną organizmu
 • poprawia przemianę materii
 • korzystnie wpływa na układ nerwowy, uspokaja nerwice
 • łagodzi dolegliwości kręgosłupa
 • podnosi odporność organizmu
 • przynosi pomoc w stanach depresyjnych
 • wybitnie wspomaga leczenie wszystkich schorzeń.

3) ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE RF (fale radiowe) – Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują one proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy.
Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.

Zazwyczaj w zabiegach odmładzających i wyszczuplających stosuje się oddzielnie albo urządzenia masujące albo podgrzewające tkankę, natomiast w tym rewolucyjnym i nowoczesnym urządzeniu wykorzystuje się aż 3 wiodące technologie:
RF fale radiowe
podczerwony laser biostymulujący
podciśnienie służące do endermomasażu
Połączenie tych wszystkich elementów i technik zabiegowych w LipoMax V8 Shape zdecydowanie zwiększa skuteczność zabiegów.
TŁUSZCZ I CELLULITIS z tą maszyną nie wygra!
Terapia tym nowoczesnym urządzeniem na ciele umożliwia:
redukcję cellulitu
skuteczne zmniejszenie obwodu ciała
redukcję tkanki tłuszczowej
modelowanie sylwetki
lifting biustu i pośladków
zmniejszenie „lużnej” skóry
polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów
drenaż limfatyczny
ujędrnienie, wygładzenie i poprawę napięcia skóry
poprawia metabolizm całego ciała (detoksykacja ciała)
Poprawa sylwetki widoczna jest już po pierwszych zabiegach natomiast pełen efekt po 5-10 zabiegach, uzależnione to jest od zmian oraz kondycji skóry. Zabiegi wykonywane są bez bólu i ryzyka.

OBSZAR / CENA w PLN
Brzuch + talia – 180
Uda – 250
Pośladki – 200
Uda + pośladki – 400
Ramiona – 200
Kolana – 120

W pakiecie taniej:
przy zakupie 9 zabiegów (płatność z góry) – dziesiąty zabieg gratis!