Zabiegi kosmetyczne:

W naszym salonie ORIENTAL świadczymy kompleksowe usługi z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej. Bogata oferta zabiegów odpowiada potrzebom najbardziej wymagających klientów. Nasi specjaliści zadbają o Twoją urodę – doradzą, która usługa jest najbardziej dopasowana do Twoich oczekiwań i bezpiecznie wykonają wybrany zabieg.

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych – od stylizacji oprawy oczu, przez HIFU, zabiegu kosmetyczne na twarz, depilację, manicure i pedicure, makijaż permanentny, aż po zabiegi laserowe i medycynę estetyczną.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Odpowiednio dobrany i przeprowadzony zabieg kosmetyczny nie tylko poprawi Twój wygląd, ale też odpowiednio zadba o skórę i paznokcie. Nasze specjalistki nie tylko pomogą Ci wybrać zabieg, ale też podzielą się fachową wiedzą i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące usług z naszego katalogu.

Podstawą naszego salonu jest wykwalifikowany zespół, który stale podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w  wielu szkoleniach i warsztatach. Praca to nasza pasja, dlatego do każdej usługi podchodzimy z zaangażowaniem. Staramy się, żeby zabieg był możliwie najbardziej komfortowy i żeby przebiegał w miłej atmosferze.

Naszą najlepszą wizytówką jest duże grono zadowolonych klientów, którzy chętnie umawiają kolejne wizyty i rekomendują nasz salon znajomym. To napędza nas do dalszej pracy i motywuje do podwyższania standardów.

 
spa
orient